Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Support Underground na Radio Beat!!!

Novinky » Archiv » 2018 » Support Underground na Radio Beat!!!

28.04.2018 Uf, tak k tomuto nemám ani sílu nic dalšího napsat. Když si uvědomím, kolik mailů s dotazy a prosbami na propagaci vydaných kapel bylo rozesláno na všechny možné strany a kolik z nich zůstalo buď úplně bez odpovědi, nebo případně s arogantní reakcí, že nejsem spolupráce hoden, tak bychom tady byli do rána.

K tomu všemu platí samozřejmě přímá úměra ve smyslu, čím menší a zapadlejší web zine, tím větší arogantnost a zcela neakceptovatelné podmínky.

Pak se člověk jednoho dne jen tak, bez nějakého velkého očekávání, ozve takové personě, jakou Dejvy Krédl beze sporu je a reakce je naprosto omračující!!! Ochota, skromnost a zápal pro danou věc!!! To jsou vlastnosti těch opravdových podporovatelů scény a takových lidí si neuvěřitelně cením!!!

Dámy a pánové. Pokud nemáte program na nedělní pozdní večer, nalaďte si frekvence Radio Beat (OFFICIAL) v čase vysílání kultovního pořadu Hard and Heavy. Věřte tomu, nebo ne, ale čeká na Vás speciál s naším skromným vydavatelstvím!!! V hlavních rolích můžete vyslechnout partičky jako Acid Force, Bloody Redemption, Murder Inc., Phylactery, KAAR, Surgery a legendární EXORCIZPHOBIA!!!