Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Propagační textil Surgery!!!

Novinky » Archiv » 2018 » Propagační textil Surgery!!!

22.05.2018 Jelikož se nám začíná oteplovat a venku to už je úplně v klídku na krátký rukáv, přinášíme dnes večer tip na velmi vkusné doplnění šatníku.

Popradská smečka Surgery navazuje na svoji aktuální fošnu nazvanou "Absorbing Roots" i řadou propagačního textilu s tématikou vztahující se logicky k uvedenému dílu. Zpracovaní motivu si vzal na starosti opět Adam Parazit Šluch a jeho studio Old Skull Artworks.

Jedná se o jakýsi průzkum trhu a pokud by byl z Vaši strany zájem, stačí specifikovat požadovaný motiv a velikost a vše následně odeslat na mail SupUg, nebo na mail uvedený v letáku.

Děkujeme za pozornost a šíření ...