Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Obchodní a dodací podmínky

1. OBJEDNÁVKY: Objednávky přijímáme přes toto distro, nebo e-mailem (viz. kontakt). Ceny jsou uvedeny bez dopravních nákladů.

2. DODACÍ LHŮTA: Pokud není uvedeno jinak, vystavené zboží je fyzicky skladem. Maximální dodací lhůta od objednání je 5 pracovních dnů, ale naprostou většinu objednávek vyřizujeme obratem. Každá objednávka Vám bude e-mailem potvrzena s upřesněním předpokládaného termínu expedice.

3. PLATBA: Platbu za zboží je možné uskutečnit předem bankovním převodem na účet, v hotovosti při osobním odběru zboží, nebo formou dobírky, kdy zboží zaplatíte u České pošty při jeho převzetí. Vybraný způsob zvolte při samotné objednávce v distru, nebo uveďte v e-mailu.

4. PLATEBNÍ PODMÍNKY: Při platbě dobírkou je zaslané zboží majetkem distra až do úhrady a vyzvednutí zásilky. V případě platby přededem bankovním převodem Vám zašleme e-mail s číslem bankovního účtu a variabilním symbolem zakázky. Zakládáme si na vzájemné důvěře se zákazníkem, zboží tak ve většině případů odesíláme už před připsáním prostředků na účet.

5. POŠTOVNÉ: Ke standardním objednávkám účtujeme poštovné dle tarifů České pošty. Balné, manipulační poplatky a další vymoženosti neúčtujeme.

6. ZAHRANIČÍ: Zasíláme i do zahraničí. V případě zájmu nás kontaktujte s konkrétní poptávkou pro sdělení výše poštovného a dalších podrobností. Určitě se dohodneme.

7. REKLAMACE: V případě reklamace nás neprodleně kontaktujte. Vše obratem projednáme a vyřešíme k oboustranné spokojenosti.