Facebook YouTube

Doporučujeme:


Slovak Metal Army Fobia zine Cremation zine R.U.M. zine Deadly Strom Pařát magazine MetalExpress MetalopolisMetalmania-Magazín Hlukoskop Tubera Obscuro.cz Periferia zine Music Borders Hard Music Base MetalForever Metal- Line Metalirium Metalmagazín Necrosphere Rockmag Rocker Rockpalace Rock&All Spark Rockshock Valhalla Sicmaggot Metalum Magick Disk Musick Monster Nation MetalGate Phobia records S.A. Music Forensic Music

Death metalová Nahema u Support Underground!!!

Novinky » Archiv » 2018 » Death metalová Nahema u Support Underground!!!

24.04.2018 Jak už jsme informovali dříve, mimo slovenské bratry Constans Compromissum, Catastrofy a Hrobar nabídneme i nahrávku, která nás tentokrát zavede k soutoku Moravy a Dřevnice, do města, jenž leží na rozhraní tří moravských národopisných regionů – Slovácka, Valašska a Hané.

Dnes večer si tak dovolujeme připomenout další novou akvizici, vynikající otrokovické death metalisty Nahema, kteří pod našim skromným labelem realizují svůj debutový počin v podobě 7" SP.

Černý sedmipalec bude ve svých drážkách ukrývat rovnou čtyři kompozice vysoce kvalitního death metalu klasického střihu, takže všichni old schoolový maniaci by měli, resp. mohli zbystřit svoji pozornost. Nahrávka je už nějaký ten pátek k dispozici v digitální verzi na Bandcamp profilu kapely.

Další informace už brzy ...